“Є ye.ua” – На Хмельниччині засудили чоловіків, які підхопили козулю на території заповідника | Новини Хмельницького “Є”

47

Також у зловмисників вилучили автомобіль та мисливське орудня.

На Хмельниччині засудили двох чоловіків, які підхопили козулю на території заповідника. Чемеровецький суд визнав їх винними в кримінальному правопорушенні та засудив до 5 років обмеження волі, з іспитовим рядком 2 роки.

Як повідомляють у Хмельницькій обласній прокуратурі, у березні минулого року на Кам’янеччині патрульні зупинили автомобіль «Daewoo». У автівці хмельничанина виявили тушку європейської косулі, дві нарізні рушниці та інше мисливське спорядження: ножі, патроні та гільзи до них, металевий капкан, тепловізійний монокуляр та інше. У процесі розслідування поліцейські з’ясували, що чоловіки охотилися на території заповідника «Подільські Товтри».

Отже, справу після розслідування передали до суду. Чемеровецький суд визнав двох охотників винними за частиною 2 статті 248 Кримінального кодексу України (Незаконне полювання).

Чоловіків засудили до 5 років обмеження волі, з іспитовим рядком 2 роки. Також у зловмисників вилучили автомобіль та мисливське орудня, яке вони використовували у злочинній діяльності.

Данило КОЛОМІЄЦЬ.

Читайте також: У Красилові на хабарі піймали автоінструктора

Джерело https://ye.ua/cruminal/60484_Na_Hmelnichchini_zasudili_cholovikiv_yaki_vpolyivali_kosulyi_na_teritoriyi_zapovidnika.htmlSource link