“Є ye.ua” – Присяга ціною життя: у Хмельницькому попрощалися із Василем Романюком | Новини Хмельницького “Є”

133

Доброволець загинув на Донеччині.

Сьогодні, 30 серпня, у Хмельницькому попрощалися із сержантом Василем Михайловичем Романюком. Він загинув на Донеччині, біля Пісків, захищаючи країну від ворожого вторгнення. У січні йому виповнилося 46 років і вже за кілька тижнів, коли агресор розпочав повномасштабне вторгнення, Василь Михайлович став на захист країни.

«У присязі військового є слова «я ніколи не зраджу українському народу» і це обіцяння Василь Романюк виконав ціною свого життя. Ціною життя, яке поклав за своїх друзів, побратимів і нас із вами», – сказав капелан Данило Тарнавський і додав, що це найбільший прояв любові, коли хтось душу свою віддає за друзів своїх.

Життя Василя Романюка обірвалося 17 серпня у Пісках Донецької області.

Василь Романюк виконав слова присяги ціною власної життя, сказавши капелан.

«Ми прощаємося із сином, братом, сусідом… Який прожив всього 46 років. Добровольцем він пішов захищати країну. У його життя було все: радість тривоги, сум, втрати і тепер війна. Він ніколи не скаржився, був спокійним, у злагоді, з терпінням зносив усі випробування. Але нелюди обірвали його життя. Він залишиться у нашій пам’яті та в пам’яті Бога», — каже тітка загиблого Людмила. Вона, як і всі батьківщина, друзі, сусіди зі сльозами та почестями провожали загиблого Героя в останню дорогу, на Алєю Слави у Хмельницькому.

Читайте також: Президент вручив «Золоту Зірку» сім’ї загиблого Дмитра Васильєва з Хмельницького

Василя Романюка похоронили на Алеї Славі у ХмельницькомуSource link