“Є ye.ua” – У селі на Хмельниччині виділили півтора мільйони на гуртожиток для переселенців | Новини Хмельницького “Є”

40

Чергове приміщення під гуртожиток переобладнають біля Плужного на Шепетівщині.

Плужненська сільська рада уклала угоду з товариством “ЗТ Полісся” щодо ремонту гуртожитку для перебування внутрішньопереміщених осіб, вартістю 1,48 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозоро”.

Приміщення розташоване по вулиці Островського, 3/1. Тут планується виконати загальнобудівельні ремонтні роботи, провести та підключити комунікації, зробити благоустрій території. Роботи мають бути виконані до 21 листопада.

Наразі у будинку вже встановлені нові вікна, проводиться ремонт приміщення.

Роботи з переобладнання приміщення під гуртожиток вже ведуться. Фото зі сторінки у Facebook голови Шепетівської РДА Олексія Глушакова

До речі, це вже не перша будівля, яку у Плужному готують для переселенців. У травні в селі колишнє приміщення стаціонару лікарні вже переобладнали під гуртожиток для тимчасових переселенців. Тоді на роботи виділили 1,1 мільйона гривень.

Роботи також проводило ТОВ “ЗТ Полісся”.

Варто відзначити, що крім ремонтів у приміщеннях, сільрада активно купувала матеріали, зокрема, цемент та шифер, для поточного ремонту та облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених в інших місцях на території села. Загалом на території громади тоді було близько тисячі тимчасово переміщених осіб.

Джерело https://ye.ua/syspilstvo/60777_U_seli_na_Hmelnichchini_vidilili_pivtora_milyona_na_gurtozhitok_dlya_pereselenciv.htmlSource link