“За Збручем” – “Щодня приходити п’ять людей, і то всі переселенці”: тернополян запрошують плести маскувальні сітки – Новини Тернополя та області

174

У Тернополі шукають охочих плести маскувальні сітки. Робота проходитиме на базі історичного факультету педагогічного університету.

Українські захисники постійно замовляють маскувальні сітки, – каже волонтер Олександр Пільгун. Втім, охочих їх створювати в останній годині поменшало.

“У Тернополі потрібні люди, щоби в’язати маскувальні сітки. Наразі є все — готові матеріали вже під осінні кольори, самі сітки, приміщення, але немає людей. Щодня приходять в’язати сітки близько п’яти людей, і то всі переселенці. А наші де? Тернополяни? Ми вже перемогли? Усі наші бійці повернулися додому? Нам терміново потрібна ваша допомога. Приходьте на вул. Громницького, 1, корпус Історичного факультету у Тернополі. Працюємо щодня з 9.00 до 19.00. Можна також приходити на годинку чи дві. Приходьте самі та приводьте друзів. Це цікавий досвід, нові знайомства і дуже дієва допомога армії! Для того, щоб плести сітки, досвід непотрібний, ви опануєте це за 10-15 хв. Робота надзвичайно проста та корисна. Кількість запитів від наших захисників вже сягає сотні. Подаруйте трішки свого часу на корисну справу та реальну дієву допомогу нашим хлопцям, і це допоможе зберегти їх життя”.

Додамо, тернопільські студенти-історики плетуть маскувальні сітки від початку російсько-української війни. Юнаки та дівчата займаються цим у вільний від навчання час.

Джерело https://zz.te.ua/shchodnia-prykhodyt-p-iat-liudey-i-to-vsi-pereselentsi-ternopolian-zaproshuiut-plesty-maskuval-ni-sitky/[ad_2]

Source link

" " " "