ZAXID.NET – Франція та Румунія підписали угоду щодо нарощення експорту українського зерна

36

Угода дозволити постачати ще більше зерна до Європи та країн, що розвиваються

Правительства Франції та Румунії підписали угоду, яка дозволить експортувати більше зерна з України до Європи та за її межі. Про це у понеділок, 12 вересня, повідомив міністр транспорту Франції Клеман Бон.

«Разом із румунським колегою Іонелом Скріоштяну та послом України Вадимом Омельченком підписав угоду, яка сприяє експорту українських зернових через надання нашої логістичної експертизи. Наша цілковита солідарність – з Україною»написавши Бон у Twitter.

Фото Клемана Бона

Раніше він заявляв, що ця угода дозволить Україні вивозити ще більше зерна до Європи та країн, що розвиваються, особливо у Середземномор’ї.

Зазначимо, що станом на кінець серпня, Україна доставила на світовий ринок морським шляхом мільйон тонн зерна.

Нагадаємо, на минулій неділі президент Росії Володимир Путін погрожував обмежити експорт зерна через Чорне море та заявивши, що більшість зернових, які залишають Україну, питатимуть ринок ЄС, а не потрапляють до країн, які розвиваються. Проте у неділю британська розвідка спростувала заяву Путіна. Згідно з даними ООН, близько 30% зернових було доставлено до країн з низьким і середнім рівнем доходу в Африці, на Близькому Сході та в Азії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/frantsiya_ta_rumuniya_pidpisali_ugodu_shhodo_naroshhennya_eksportu_ukrayinskogo_zerna_n1549543

Source link