ZAXID.NET – Головнокомандувач ЗСУ розповів про успіхи контрнаступу на Харківщині

40

ЗСУ захопили потужні укріпрайони російських військ

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужній показавши фотографії з роботи підрозділів, які беруть участь у деокупації українських територій.

«Збройні сили продовжують звільнення окупованих Росією територій. Від початку вересня понад 3000 км2 повернуто під контроль України. На Харківському напрямку ми почали просуватися не лише на південь та схід, а й на північ. До виходу на державний кордон залишається 50 км», – йдеться у дописи Залужного у Telegram.

Головнокомандувач ЗСУ також опублікував фото результатів роботи кількох підрозділів Збройних сил, які звільнили села Байрак, Нова Гусарівка, Щурівка та Вільхуватка.

«Захоплення потужних укріпрайонів російських військ, котрі вони гордо назвали «Масква», «Омськ» та «Пітєр», дало змогу розгорнути контрнаступ на Балаклію, Ізюм та Куп’янськ», – написавши Залужній.

Триває деокупація українських територій на східному напрямку. 1 вересня ЗСУ пішли в активний контрнаступ на Харківщині. На 9 вересня українські захисники звільнили понад 30 населених пунктів області, серед яких Балаклія, Куп’янськ та Ізюм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/golovnokomanduvach_zsu_rozpoviv_pro_uspihi_kontrnastupu_n1549470Source link