ZAXID.NET – Росіяни обстрілюють золовідвали Запорізької ТЕС, щоб підняти тучі радіоактивної пилки

48

Внаслідок мінометних ударів по золовідвалах утворюються хмари пилу, які розносяться вітром по околицях Енергодару.

Війські держави терориста Росії обстрілюють золовідвали Запорізької ТЕС. Мета окупантів – підняти хмари радіоактивної пилки, яка здатна переміщуватися на значні відстані, повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Як зазначається, російські війська використовують новий метод створення потрібної «картинки» на Запорізькій атомній станції для маніпуляції думкою громадськості та впливу на світове співтовариство. Мінометні обстріли передмість Енергодара віднедавна мають конкретну мету: золовідвали Запорізької ТЕС.

«Це місця складування золі, яка утворюється у процесі роботи теплових електростанцій. Ці відходи мають високу концентрацію отруйних речовин та рівень радіації, що мінімум у 2,5 раза перевищує природний фон. При висиханні утворюють пилку, яка здатна переміщуватися на значні відстані», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок мінометних ударів по золовідвалах утворюються хмари пилки, які розносяться вітром по околицях Енергодару. Моніторинг радіаційного фону, який здійснюється поблизу атомної станції, вказує на підвищення рівня радіації. Окупанти намагаються подати ці дані як результати міфічних «обстрілів з боку ЗСУ».

ЗАЕС є найбільшою атомною станцією у Європі. З 4 березня вона захоплена російськими військовими, відтоді на майданчику станції загарбники розміщують військову техніку та боєприпаси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/rosiyani_obstrilyuyut_zolovidvali_zaporizkoyi_tes_shhob_pidnyati_hmari_radioaktivnogo_pilu_n1548460Source link