ZAXID.NET – Росіяни почали запускати іранські дроні з Азовського моря

145

Під час останніх атак російські війська почали запускати дроні-камікадзе Shahed акваторії Азовського моря. Про це 11 грудня в ефірі національного тетемарафону повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, дві останні атаки дронів на всій території України були саме з моря.

«З Азовського моря зараз запускають дроні-камікадзе. Зі східної частини Азовського моря, Краснодарський край. Дві останні атаки дронів були саме звідти»– сказав він.

За його словами, що росіяни кілька тижнів не використовували іранські безпілотники через їхній шлюб, оскільки, мабуть, перша партія БПЛА закінчувалася.

«Ймовірно, перша партія закінчувалася, і, можливо, постачаються вже нові. А може, це були залишки того, що їм довезли вперше»– Додавши він.

Юрій Ігнат зазначив, що іранські дрони здатні літати біля морозу, але нельотна погода може їм завадити, а саме поривчастий вітер і перепад температур.

Нагадаємо, що з середини вересня Росія почала використовувати у війні проти України безпілотники-камікадзе Shahed-131/136, названі Росією “Герань-1” та “Герань-2, та багатоцільові дроні Mohajer-6”.

Офіційно Іран заперечує постачання зброї Росії, яку вона використовує у війні з Україною, однак іранське МЗС все ж таки визнало, що що Іран передавши Росії певну кількість безпілотників до початку повномасштабної війни.

У листопаді стало відомо, що Росія домовилася з Іраном для виробництва ударних дронів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

[ad_2]

Source link

" " " "