ЗМІ: великі корейські брокери планують запуск криптобірж

47

Семеро великих південнокорейських брокерських компаній подали заявки на схвалення корпоративних структур для запуску криптовалютних бірж у першій половині 2023 року. Про це повідомляє NewsPim.

“Наразі завершуються необхідні обговорення з відомствами”, – пояснив виданню представник однієї з фірм.

Mirae Asset Securities для виходу ринку віртуальних валют створила дочірню компанію Mirae Asset Consulting. Фірма наймає фахівців із досліджень та розробки у сфері різних цифрових активів, включаючи біткоін, Ethereum та NFT. Підприємство просуває напрямки у рамках загальної стратегії Mirae Asset Group, частиною якої є.

Samsung Securities вивчає можливості входу до бізнес-security-токенів. З кінця минулого року компанія веде пошук персоналу для створення та експлуатації торгової платформи, а також розробки смарт-контрактів. Згідно з виданням, фірма зіткнулася зі складнощами при наймі необхідних фахівців.

На думку журналістів, інтерес великих компаній сфери цінних паперів до криптоіндустрії відповідає пом’якшенню регуляторної позиції влади за нового президента.

Юн Сук-Йоль, який вступив на посаду в травні, пообіцяв бути більш дружнім до галузі і не перешкоджати розвитку нових проектів. Глава держави домігся відстрочки на два роки запровадження оподаткування віртуальних валют. Він вважаєщо спочатку необхідно ухвалити “Основний закон про цифрові активи”.

Такі активи, як security-токени та NFT, підпадають під дію законодавства, що регулює ринок цінних паперів. Тому інтерес його гравців до віртуальних валют є логічним, зазначили у виданні.

“Справді, торгівля [цифровыми] активами широко ведеться по всьому світу, і обсяг ринку зростає з кожним роком”, – наголосили в одній із брокерських компаній.

Нагадаємо, у серпні Комісія з фінансових послуг Південної Кореї висунула звинувачення 16 закордонним криптовалютним платформам у наданні послуг резидентам без реєстрації.

У липні Служба фінансового нагляду країни почала розслідування передбачуваного сприяння місцевих банків закордонним переказам на криптобіржі обсягом $6,5 млрд, які асоціювалися з «кімчі-премією».

Source link

ЗМІ: великі корейські брокери планують запуск криптобіржSource link