Відтворення на медіа програвачах, приставках, онлайн плеєврів

http://tv7plus.com/hls/tv7.m3u8    –  2 Mb   480p

http://tv7plus.com/hls/tv7_site.m3u8   – 0.4 Mb  360p

[ultimate_ctation ctaction_background=”#76c62b” ctaction_background_hover=”#22a331″]додаткова інформація: 068-112-95-12, 0-800-503-893[/ultimate_ctation]

  РЕКЛАМА

Це унікальний спосіб донесення інформації. Відео реклама впливає на глядача одночасно через відео, аудіо, фото, текст, графіку. Телеканал ТВ7+  застосовує у своїй роботі сучасні технології. Вони дозволяють якісно впроваджувати інфографіку, спецефекти і анімовані елементи в процесі виробництва відео ролика.

ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ

Новинні (звичайний випуск новин)
Пригодницькі
Освітні
Спортивні
Наукові
Дитячі
Музичні
Розважальні (телешоу, телегра та ін.)
і багато інших.

       НОВИНИ

У Вашої компанії ювілей, чи Ви вирішили розширити бізнес, почали випуск та реалізацію нового продукту або послуги, відкрили новий офіс або магазин, тоді ця акція для Вас!

  ОРГАНІЗАЦІЯ

Проектування і організація відеотрансляції виходячи з цілей і завдань з урахуванням побажання клієнтів. Підбір оптимального вартісного пакета послуг. Консультаційна підтримка.

  ТРАНСЛЯЦІЯ

Спортивні змагання, семінари та міжнародні конференції, вебінари і онлайн-лекції, конкурси та покази, святкові заходи та концерти. Трансляція проводиться у FullHD форматі 1080р (Youtube, Vimeo, Facebook інші сервери за потребою)

       СЕРВІС

Повний комплекс послуг сучасного відеовиробництва. Використання додаткового обладнання з метою забезпечення великомасштабного висвітлення події.