ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОЦЕНТР

444

Біля кінотеатру ім. Шевченка відкрили перший інфоцентр для туристів. На його створення міська рада виділила 1 млн  600 тис. грн. з гранту Європейського союзу. Центр є результатом проєкту, який переміг у номінації «Розвиток Туризму». Як зазначає міський голова, Хмельницький багатий на цікаві й визначні  місця, тому такий заклад важливий для жителів і гостей міста.

За словами директора центру, перед офіційним відкриттям заклад працював у тестовому режимі. За цей час його відвідали і місцеві жителі, і гості міста, зокрема й іноземці.  Додає, працівники закладу володіють кількома іноземними мовами, що дає змогу надавати послуги усім без винятку відвідувачам.

Одразу після відкриття біля приміщення з’являється черга:  усі хочуть дізнатись, що пропонує центр. Хто уже побував – має схвальні відгуки.

У самому центрі гостям  пропонують чимало цікавого. Листівки коштують від 5 грн,  а наклейки – 15. Альбоми з символами Хмельниччини  вартують від 170 грн.  Гра, яка створена на зразок «Монополії»  під назвою «Хмельницький пан» коштує 850 грн. Також тут пригостять  кавою або чаєм . Турінфоцентр прийматиме гостей щодня, з 9-ї до 19-ї години.

" " " "