Евакуйованих з Херсонщини тварин готовий прийняти у себе Всеукраїнський центр допомоги безпритульним тваринам Patron Pets Center у Києві.

284

Ініціатива Save Pets of Ukraine зібрала контакти організацій, які приймають заявки від жителів Херсонщини щодо евакуації тварин:

БФ «Україна. Об’єднані в різноманітності»

ГО «Фенікс»

ГО «Петро і Мазепа» +380932230214

БО «12 вартових» +380638631512 

Евакуйованих з Херсонщини тварин готовий прийняти у себе Всеукраїнський центр допомоги безпритульним тваринам Patron Pets Center у Києві.

Як допомогти

Бажаючі підтримати тварин, постраждалих від затоплення у Херсонській області, можуть долучитись до ініціатив зоозахисних організацій:

1. Зробити донат у фонд U-Hearts, який допомагає ініціативі Save Pets of Ukraine збирати міжнародну допомогу для тварин України

2. Підтримати донатом збір 500 000 грн на допомогу тваринам Херсонщини від БФ Happy Paw 

3. Взяти участь у флешмобі #прихищуізтваринами від БО UAnimals. Ініціатори пропонують всім охочим прихистити переселенців із тваринами. Для цього потрібно зробити в соц.мережах допис із вказанням кількості людей/тварин, яким користувач готовий надати прихисток, а також населений пункт. Допис варто доповнити хештегом #прихищуізтваринами 

Ініціатива Save Pets of Ukraine приймає заявки від організацій, які вирушають на Херсонщину з метою евакуації, щоб надати їм все необхідне. А також збирає запити стосовно надання прихистку тваринам, евакуйованим з Херсонщини, у притулках Запорізької, Дніпровської, Одеської областей. Організація публікує актуальні новини у своїх соц.мережах та закликає всіх небайдужих допомагати рятувати тварин з затоплених територій:

https://www.facebook.com/savepetsofua

https://www.instagram.com/savepetsofua/

https://t.me/savepetsofua