ПУБЛІЧНИМ ОСОБАМ ПРО СВОБОДУ СЛОВА

17

Поширення паніки, розкриття військової таємниці та пропаганда. Все це може статись після того, як блогер, журналіст чи активіст, опублікує навіть маленький матеріал у соцмережах. Тож для того аби знати, як працювати у період воєнного стану Подільська правова ліга організувала тренінг.

Зі свободою слова на початках становлення України ситуація була важкою. А в радянському союзі її не було взагалі. Повний контроль, цензура, репресії, переслідування. Ситуація із висловлюваннями змінилась під час революції Гідності. Та можливість говорити на відкриті груди зупинило повномасштабне вторгнення росії.

Контент, який поширюють може дійсно стати корисний ворогу, тому певні заборони все ж необхідні. Адже паралельно із війною за території, триває інформаційна війна. Тож якщо публічні особи сумніваються у доцільності та коректності певної інформації- краще проконстультуватись із юристами, каже адвокатка Руслана Слободянюк.

Окрім заборон розмовляли і про те як захистити себе на правовому полі, відповідальність за публікацію сумнівних матеріалі та покарання за перешкоджання журналістської діяльності.

" " " "