Вимога SEC до всіх публічних компаній США враховувати цифрові активи клієнтів, що перебувають на зберіганні, як зобов’язання негативно позначилося на проектах банків, пише Reuters.
Пропозиція представлено у рекомендаціях Комісії у березні цього року. Згідно з документом, фірми зобов’язані підвищити обсяг коштів та еквівалентів через збільшення подібних зобов’язань.
Регулятор також наголосив на необхідності розкриття пов’язаних з ними технологічних, правових та регуляторних ризиків.
Згідно з інформованими джерелами агентства, SEC не консультувалася з цього питання з банківським регулятором.
“Документ вийшов без зворотного зв’язку, без обговорення з індустрією”, – зазначив Трей Холлінгсворт, член комітету з фінансових послуг Палати представників Конгресу США.
Формовані Базельським комітетом стандарти банківського регулюванняЯк очікується, також можуть запровадити щодо криптокастодіанів суворі вимоги до капіталу та обмеження щодо ризику.
Разом із рекомендаціями SEC вони здатні ще більше зменшити привабливість зберігання цифрових активів для американських банків.
Журналісти зазначили, що дії Комісії ускладнили зусилля банків щодо освоєння ринку цифрових активів. Вони можуть відмовитися від реалізації цих планів, навіть незважаючи на зростання попиту з боку клієнтів.
П’ятий за активами у США US Bank повідомив Reuters, що припиняє прийом нових клієнтів з індустрії до тих пір, поки не оцінить «змінне нормативно-правове середовище».
Глава State Street Digital Надін Чакар заявив, що керівництво не завадить пропонувати послуги зі зберігання криптовалюту, але позбавить їх економічного сенсу.
BNY Mellon відмовився коментувати статус своїх пов’язаних із криптовалютами проектів.
Представники неназваного європейського банку, який планував вийти на американський ринок із подібним продуктом, заявили, що він виявиться «надмірно дорогим» відповідно до нового керівництва.
У Reuters з посиланням на обізнані джерела повідомили про зусилля з лобіювання виключення банків з керівництва або надання більш м’яких наглядових умов.
Зацікавлені особи також розраховують на появу спеціального посібника від банківського регулятора, яке пом’якшить вимоги до капіталу для роботи з цифровими активами.
ФРС, FDIC і OCC не відповіли на запит агенції.
Нагадаємо, у червні 2022 року Citigroup вибрав інфраструктурну компанію Metaco як партнера по запуску пілотного проекту платформи для зберігання та управління цифровими активами.
21 вересня 2020 року OCC дозволило національним банкам та федеральним ощадним асоціаціям зберігати резерви емітентів стейблкоїнів.
Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.
Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER
[ad_2]
Source link