100 років державній службі

1422

Держслужбовці Хмельниччини відзначили ювілей.  Рівно сто років тому, за правління гетьмана Павла Скоропадського було прийнято низку нормативно-правових актів, які започаткували державну службу в Україні. Зараз  на держслужбовців покладена відповідальна місія, а саме – забезпечувати практичне виконання функцій країни.

В Україні налічується більше двохсот тисяч держслужбовців. У Хмельницькій області людей, які забезпечують практичне виконання всіх функцій держави, майже чотири з половиною тисячі. З нагоди професійного свята та сторічного ювілею з дати заснування держслужби посадовців вітали обласні чиновники.

Іван Гавчук державній службі присвятив чи не все життя. Працював чоловік і головою Хмельницької обласної державної адміністрації. Каже, державний службовець повинен працювати на людей, а не для своєї власної вигоди.

Тих, хто проявив свої навики та професіоналізм нагородили грамотами та подарунками. Кожного року  хмельницькі держслужбовці  приймають участь у різних змаганнях та конкурсах. Однією з таких  є спартакіада. Цьогоріч переможцем стала каманда державної казначейської служби.