103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень.

1343

103 питання плюс різне. Чергова 15-та сесія Хмельницької міської ради побила всі рекорди за кількістю прийнятих рішень. Про якість, помітьте, ніхто не говорить. Адже, 41 депутат, присутній на пленарному засіданні голосував за принципом «один за всіх і всі за одного» – мовчки підтримуючи та приймаючи надважливі для життя городян рішення. Питання, скарги та пропозиції виникли тільки тоді, коли перейшли до розгляду абсолютно невагомого ,принаймні для громади питання щодо визначення кількості та осіб кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради.

Пленарне засідання 15-ої чергової сесії Хмельницької міської ради традиційно розпочали із державного гімну. Спершу депутати всі як один заспівали, а потім перейшли до розгляду питань. За більшість з них голосували приблизно так само як і виконували гімн. Так, без жодного питання, обранці затвердили Стратегію розвитку Хмельницького та план дій з її реалізації на 2017-2025 роки. Міський голова каже, відверто здивований байдужістю обранців, адже це питання на сесії чи не найголовніше. Над створенням головного документу, котрий, по суті визначає майбутнє міста працювали понад 1 рік.

Іще одне вагоме питання, котре своєю увагою депутати просто оминули – затвердження нової редакції Статуту тергромади Хмельницького. Основоположний документ взаємовідносин між владою та громадою востаннє переглядали наприкінці 90-х. Незважаючи на давність, його не переписували, а відкоригували відповідно до вимог сучасності, каже мер.

Серед питань, котрі важливі для міста та городян міський голова відзначає і 50-відсоткове фінансування навчання міських атовців, і приєднання до ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання», і, так би мовити, переведення в натуру двох скверів Хмельницького – у мікрорайоні Озерна та по вул. Степана Бандери біля Електроніки.

Решта питань міський голова не соромлячись називає робочими. Тому не розуміє чому прийняття рішення щодо одного із них депутати заштопорили практично на цілу годину. Мова про делегування осіб для роботи у складі Госпітальної ради Хмельницького госпітального округу. Спочатку бпп-шників насторожила кількість делегатів від Хмельницького – відповідно до проекту їх мало бути 10-ро. А, от, відповідно до квоти – 43 %.

Не 13-ть, а 14-ть – так, зрештою вирішили депутати. До 10-ти запропонованих в скла Госпітальної ради включили представника від кожної фракції. Спершу делегатів виявилось 15-ть. Аби не заморочуватись відмінусували єдиного представника від громадськості, мовляв, активісти і без того мають право бути при сутніми там, де захочуть. В фаховій раді мають працювати фахівці, себто лікарі. Міський голова таку позицію загалу пояснює дуже просто.

Загалом негативу у прийнятті такого рішення міський голова, каже, не бачить. Сподівається на те, що ті, хто представлятиме Хмельницький окрім інтересів власних стоятимуть і за інтереси містян. Роботою обранців, направду, вдоволений. Адже, дане пленарне засідання побило усі рекорди за кількістю винесених на обговорення питань. А деякими депутатами навіть пишається. Мова про Миколу Барабаша, котрий, маючи мандат, вдруге пішов воювати в АТО. Це при тому, що чоловік – один з найстарших депутатів в раді.

" " " "