У Хмельницькому стартував тиждень машинобудування

1269

Промисловість – основа економіки. У Хмельницькому стартував тиждень машинобудування. Протягом кількох днів молоді, котра намагається визначитися із майбутнім, відкривають двері найбільші заводи Хмельниччини. Так намагаються привернути увагу молоді до робітничих професій, адже останнім часом слюсарів, електриків чи токарів, значно менше за юристів, економістів чи менеджерів. А ринок праці нині якраз потребує висококваліфікованих працівників. 

За три роки і атестат, і диплом. Так вирішив зекономити найголовніше, свій час, Валерій Загурний. Хлопець – учень ВПУ № 11, хоч і любить співати, та вирішив стати автослюсарем.

Автослюсар, електрик чи зварювальник – професіонал у кожній із цих професій роботу знайде, переконує директор навчального закладу.

Погодьтеся – непоганий відсоток працевлаштування. Нині в училищі здобувають освіту майже п’ять сотень учнів – за кілька років всі вони зможуть знайти собі роботу. Жоден університет, напевно, не зможе, конкурувати за таким показником. Частина з них працюватиме на заводах, як скажімо пан Богдан. Він оператор багатофункціонального верстата на «Новаторі».

«Новатор» – єдине підприємство в системі «Укроборонпрому», котре виготовляє товари народного вжитку.

Йдеться про LED-світильники, виробництвом яких славиться «Новатор». Від побутових пристроїв до військової техніки – машинобудування охоплює величезний пласт людського життя.

А отже, й великий широкий ринок праці, переконують в облдержадміністрації. Саме тому проводять подібні заходи, що популяризують робітничі професії.

" " " "