13-та сесія обласної ради.

1234

Децентралізація та агросектор вивели Хмельниччину на лідируючі позиції в країні. Про це у своєму звіті за рік розповів голова обласної адміністрації Олександр Корнійчук. Поряд з тим визнав – демографічна ситуація не з кращих. На пленарному засіданні тринадцятої сесії депутати і критикували, і підтримували  напрями діяльності керівника області. 

Вже рік, як Олександр Корнійчук керує областю. Тому прозвітував про свою роботу на пленарному засіданні сесії. Говорив про здобутки від децентралізації та будівництво нових підприємств. Нагадав і про аграрний потенціал краю, який йому дістався у спадок ще від попередників.

Багатьох з депутатів цікавило, коли ж в області з’явиться дитяча лікарня, адже Хмельниччина єдина в країні, що не має подібного медичного закладу.

Розподіл коштів на громади, ремонти навчальних закладів та економія коштів обласного бюджету – усе та навіть більше цікавить громадськість міста. Більш як півгодинна доповідь викликала ще більше запитань. Тож Олександру Корнійчуку довелося відповідати і на незручні . А про фінансові тонкощі  у районах  він доручив розповідати Сергію Пенюшкевичу.

Звіт керівника краю викликав критику з-поміж депутатів. Націоналісти діяльність Корнійчука на посаді  оцінили негативно.

Хмельницькі обранці  вкотре звертають увагу керівництва краю щодо ситуації у Держгеокадастрі області. Сотні захисників не можуть отримати земельні ділянки, адже їх вже давно захопили у власність невідому особи. Поки у відомстві триває реформа, керівники змінюються щомісяця. Тож і відповідальності ніякої.

Депутати на тринадцятій сесії розглянули більше шести десятків питань,  більше половини з яких були запити. Також прийняли звернення до владної верхівки щодо заборони продажу землі сільськогосподарського призначення.

 

" " " "