У місті встановили меморіальну дошку загиблому в АТО воїну.

1059

У Хмельницькому 23 травня відбулося відкриття меморіальної дошки Анатолію Якушко. На відкриті зібралися рідні і друзі, представники влади та школярі. Портрет незламного воїна назавжди залишиться на стінах рідної школи. У День Героя вже встигли встановити близько 10 меморіальних дошок. А в центрі міста влаштували патріотичний концерт, присвячений героїзму українського народу.

23 травня була відкрита меморіальна дошка в честь загиблого у зоні бойових дій Анатолія Якушка. Він служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Та в 28 років раптово помер від кульового поранення на передовій. Від трагічного дня, який забрав Анатолія, минуло більше року. Та матір досі крізь сльози згадує про сина.

Для семеричного сина Нікіти тато назавжди залишиться героєм та прикладом справжнього мужнього чоловіка.

Тепер портрет незламного воїна назавжди залишиться на стінах школи, яку відвідував в дитинстві.

Посмертно загиблому було присвоєно звання «Почесного громадянин міста Хмельницького». Згадати про Анатолія прийшли його друзі та однокласники.

Також цього дня міське управління культури і туризму організувало концерт. Своїм співом містян розважали патріотичні гурти. Чиновники обіцяють, подібні акції відбуватимуться щороку.

 

" " " "