55 років з дня створення відзначає Хмельницький окремий полк спецпризначення. 

1566

55 років з дня створення відзначає Хмельницький окремий полк спецпризначення.  Його історія розпочалася у місті Ізяслав,  де  у 1962 році була сформована бригада. За  часи існування військової частини – тамтешні  бійці побували у багатьох гарячих точках. Утім особливо відзначилися – під час новітньої війни – на Сході України.  За мужність та самовідданість спецпризначенцям  нині дякували у Хмельницькій філармонії.  Там армійцям вручили почесні відзнаки та нагороди.

У залі  –  бійці легендарної «вісімки». Нині вони відзначають  55-тий день народження полку.  Гучно спецпризначенці  не святкують. Натомість вшановують  своїх побратимів,  які загинули під час війни на Донбасі.

Від початку збройної агресії Росії – бійці восьмого полку  самовіддано захищають Україну на Східному фронті.  За їх плечима – чимало успішних спецоперацій.  Про більшість з них  армійці не розповідають – військова таємниця.  Утім в командуванні  Сил Спецоперацій  відзначають  бойові завдання,  де наші розвідники проявили  себе особливо героїчно.

Роль  хмельницької «вісімки»  у цій війні надважлива, – кажуть  у командуванні.  За самовідданість та професіоналізм  нагороджують бійців почесними відзнаками.

Відзначає свій день народження  « вісімка» не в повному складі. Частина бійців нині в холодних окопах продовжує  боронити країну  від агресора.

Налаштовані бійці тільки на перемогу. Кажуть, – захищатимуть країну  до повної капітуляції ворога.

 

 

 

 

" " " "