Правовий квест у гімназії №2

933

Шкільний патруль, водії, світлофори та знавці ПДР. Днями чотири команди  восьмикласників з гімназії №2 змагалися у правовому квесті. Сам міні-турнір розділили на кілька локацій, до слова, кожну з них курував хтось з організаторів – представник  «ХАЛКу», учитель гімназії або патрульний поліцейський.

«Абетка безпеки на дорозі», «Правила дорожнього руху знають усі» або інше. Правовий квест, який днями відбувся у гімназії №2, можна називати як завгодно, втім суть його – незмінна.

У квесті взяли участь школярі-восьмикласники. Фактично чотири колективи утворили чотири команди – шкільний патруль, водії, світлофори та знавці правил дорожнього руху.

Сам міні-турнір розділили на кілька локацій, до слова, кожну з них курував хтось з організаторів – представник  «ХАЛКу», учитель гімназії або патрульний поліцейський.

Завдання, які вирішували діти, умовно можна об’єднати у кілька блоків – від теорії до ситуативних малюнків.

У такий спосіб учителі, копи та халківці нагадали дітям про важливість знання та дотримання ПДР, щоправда, кажуть, є ще теми, які варті не меншої уваги. Так наступний квест у другій гімназії буде на тему торгівлі людьми.

 

" " " "