А як ви оцінюєте роботу Хмельницької міської лікарні?

1342

Євроремонти та нове обладнання: міська лікарня влетіла бюджету в копійку. На оновлення здравниці у 2018-му з казни пішло понад 11 мільйонів гривень. В основному кошти спрямували на закупівлю дороговартісного сучасного обладнання. Дещо витратили і на проведення ремонтних робіт. Міський голова запевняє, такі капіталовливання – не випадкові, завдяки їм влада міста хоче планомірно перетворити міську лікарню на лікувальний заклад європейського зразка.

11 мільйонів з бюджету і Хмельницька міська лікарня стала кращою. В 2018-му її ремонтували та обладнували за європейськими стандартами. На закупівлю апаратури витратили більш аніж 7 мільйонів. Придбаннями ,кажуть ,залишились задоволеними. Одне із найбільших і найпотрібніших – гастрофібродуоденоскоп. Лікарі кажуть ,завдяки цьому диву техніки зможуть самотужки лікувати жовче-кам’яну хворобу – не, так би мовити, дідовським методом, а по сучасному.

Простіше кажучи, травмування пацієнта завдяки цьому придбанню буде мінімальним. Раніше, розповідають, для проведення такої процедури їх відправляли до Львова – тепер справлятимуться самі. Переконують, фахівців для цього мають. Додають, завдяки бюджетним вливанням краще працюватимуть не лише в цій сфері, а й із пацієнтами, котрі мають проблеми з органами черевної порожнини. Адже, знову ж таки, отримали оновлення – надсучасну лапароскопічну стійку. Завдяки їй зможуть краще і якісніше проводити ряд різноманітних операцій.

Таких оперативних втручань на рік у міській лікарні проводять близько 200-т. Не менше оперують і в ЛОР-відділенні. Воно також цьогоріч – не без подарунка від міської влади. В 2018-му тут з’явився фізіодиспенсер з функцією шейвера.

А ще його можна використовувати для проведення ринопластики. Лікарі кажуть , хмельничанки час від часу звертаються до них, аби підправити носик. Скільки коштує таке задоволення не кажуть. Хоча, не приховують із таким апаратом перекроювати обличчя городянок стане значно легше. Апарат поки у кабінеті завідуючого, бо в операційній проводять сучасний ремонт. Так само з нуля роблять і неврологію. Тут створюють 4 блоки інтенсивної терапії для важких пацієнтів, які перенесли порушення мозкового кровообігу. Кажуть, вони будуть надсучасними, а, от, з обладнанням доведеться почекати.

Загалом на ремонти в міській лікарні витратили понад 4 мільйона гривень.

 

" " " "