Анатолій Гриценко: «Очищення влади потрібно починати із Президента»

1082

Очищення влади потрібно починати із самого себе, особливо Президенту. Про це під час прес-конференції заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Він переконує, доки не буде дієвих механізмів, котрі передбачають відповідальність для найвищих чинів країни, доти в нас квітнутиме корупція. Каже, рецепт очищення держави є.

Очищення влади потрібно починати з самого себе. Причому не лише пересічним українцям – не даючи хабарів та не даруючи подарунків державним службовцям. Перший, кому варто подати народу приклад – це Президент, котрий за негаразди в країні повинен відповідати посадою. Законопроект про відстронення Президента від влади, себто імпічменту уже є – має бути вольове рішення.

Відповідальність посадою в законопроекті – не лише для Президента. Народних обранців також варто стимулювати до нормальної роботи, переконаний Анатолій Гриценко.

Для того, аби депутатам працювалось активніше потрібні рішучі кроки. Перший – зняття недоторканості, другий – безапеляційне позбавлення мандату і кнопкодавів, і, .особливо, прогульників.

Посилення відповідальності та очищення потребує і банківська система України. Вона, на думку Анатолія Гриценка, погрузла  корупції та фінансових махінаціях. Люди не вірять державним скарбницям –  від цього страждає бюджет, каже політик.

Анатолій Гриценко каже, провести його під силу самому Президенту, адже посада голови Нацбанку – одна з п’яти, на яку призначає гарант. Політик переконаний, саме воля глави держави потрібна для того, аби вивести Україну з кризи. А, от, чи така буде – залежить ні від кого іншого як від нас з вами.