Без номінацій, отже без газу. За що «Хмельницькгаз» від’єднуватиме від мережі?

1458

Без номінацій – без газу. «Хмельницькгаз» відключатиме тепловиків від мережі і в люті морози. Таку вимогу газівники отримали нещодавно від НАК «Нафтогазу України». Монополіст змушує місцеві облгази перекривати вентиль теплокомуненерго чи ОСББ, якщо ті вчасно не отримують номінацій – лімітів на використання блакитного палива.

Раніше під час лютих морозів, залишати людей без тепла – не дозволялося. А тепер монополіст НАК «Нафтогаз» отримав право відключати теплопостачальників навіть при -30 . Та робитиме це не своїми руками – облгазівськими.

Не перекрити вентиль «Хмельницькгаз» не зможе – наданий без номінацій газ вважатимуть крадіжкою. За неї каратимуть згідно з Кримінально-процесуальним Кодексом.

На разі ПАТ «Хмельницькгаз» транспортує блакитне паливо тридцяти дев’ятьом комунальним підприємствам області, які обслуговують понад чотириста тисяч сімей. Із них сто десять тисяч абонентів – хмельничани. Профільний заступник міського голови обласного центру переконує – у місті все буде добре.

І коли великі підприємства як «Хмельницьктеплокомуненерго» і «Південно-західні котельні» мабуть без газу не залишаться, то маленькі ОСББ бояться найбільше. Їм на рівні із тепловиками-гігантами потрібно вибивати собі номінації щомісяця.

А таких ОСББ тільки у Хмельницькому понад два десятки.