Благодійний фонд «Ми поруч» небайдужий до проблем людей із вадами зору

900

 Вони не можуть бачити світ таким, як бачимо його ми, однак прагнуть саморозвитку. Люди з вадами зору днями відвідали Кам’янець-Подільський. Поїздку організували Українське товариство сліпих за сприяння благодійного фонду «Ми поруч».

 Українське товариство сліпих – організація, що об’єднує людей із вадами зору. На жаль, наші реалії не відповідають потребам людей з такими обмеженими фізичними можливостями. Тому вони, як ніхто, потребують підтримки небайдужих. Благодійний фонд народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» всіляко намагається надати посильну допомогу членам обласного УТОСу.

 В організації кажуть, такі поїздки для них – справжнє свято. Самостійно відвідати екскурсію вони просто не мають можливості, а ось за сторонньої допомоги мрія пізнати перлину Поділля стає реальністю.

У благодійному фонді нардепа «Ми поруч» організовувати подібні поїздки вже стало традицією. Обіцяють й надалі співпрацювати із такими категоріями населення, адже – певні – люди з обмеженими фізичними можливостями теж мають право на повноцінне життя.