Бодібілдер Руслан Сідлецький діляться осінніми здобутками

1999

Дев’ять медалей, чотири кубки та пояс абсолютного чемпіона України. Хмельницький бодібілдер Руслан Сідлецький розповів про осінні здобутки. У свої майже п’ятдесят Руслан Сідлецький став багаторазовим чемпіоном світу з бодібілдингу та пауерліфтингу. Також цієї осені за усю історію виступів хмельничанин продемонстрував найкращу спортивну форму. Разом з тим, вперше в історії українського культуризму зібрав та повіз команду на «Містер Всесвіт» до Бельгії.

Дев’ять медалей, чотири кубки та пояс абсолютного чемпіона України. Хмельницький бодібілдер Руслан Сідлецький підбив підсумки цьогорічного сезону. Він, каже спортсмен, був найбільш вдалим за останні роки.

Руслану Сідлецькому – майже п’ятдесят, втім, каже хмельничанин, для спорту роки не завада. У тридцять, сорок чи у п’ятдесят можна не тільки займатися улюбленою справою, а й здобувати чемпіонські титули чи навіть влаштовувати цілий турнір.

Згодом, вперше в історії українського культуризму Руслан Сідлецький зібрав та повіз команду на «Містер Всесвіт» до Бельгії.

Опісля цього, було ще кілька чемпіонатів, з яких з пустими руками не повертався. Фактично, каже хмельничанин, ця осінь стала плідною на здобутки. Також цієї осені за усю історію виступів Руслан Сідлецький продемонстрував найкращу спортивну форму.

" " " "