Чемпіонат України з волейболу серед вогнеборців проходить у Хмельницькому.

3221

Рятувальники якої області краще грають у волейбол – визначають нині у Хмельницькому. Обласний центр приймає чемпіонат України з волейболу серед підрозділів ДСНС.  Триватиме турнір з 28 по 30 листопада.  Хмельничани змагатимуться із вогнеборцями Донецької, Рівненської, Волинської, Кіровоградської, Житомирської областей, а також міст Харкова, Черкас та Львова.

Впродовж трьох днів триватиме чемпіонат України з волейболу серед надзвичайників. До Хмельницького приїхали 8 команд з різних куточків країни, аби поборотися за першість. Змагаються нині і чемпіони минулого чемпіонату, а саме вогнеборці зі Львова. До слова чемпіонами вони ставали два рази поспіль. Тренер львівської команди каже, тренувати чемпіонів не складно, а навіть цікаво. Цьогоріч сподіваються повторити свій ігровий результат.

В цьому році є й невеликі зміни. Відтепер команди з волейболу поповнились і представницями прекрасної статі.

Лілія Дзюба  – учасниця хмельницької команди. Каже, волейболом почала займатись ще у школі, і не могла відмовитись від можливості представляти Хмельниччину на чемпіонаті України. Дівчина переконує, змішані команди, де є і хлопці  і дівчата, набагато цікавіші.

Наразі хмельничани відіграли два матчі. У першому з командою Кіровоградської області програли з рахунком 0:2. Друга гра далася краще, у протистоянні з командою Житомирської області, хмельницькі рятувальники перемогли. Остаточні результати будуть відомі 30 листопада, коли всі команди відіграють свої матчі. Вболіваємо за земляків та чекаємо на перемогу.