«Чілдрен Кінофест – 2017» у Хмельницьком

1469

Життя Кабачка, Хлопчик у золотих штанях та Микита Кожум’яка. У Хмельницькому стартував «Чілдрен Кінофест – 2017». На теренах України фестиваль проводиться вчетверте, у Хмельницькому – вперше. Фільми для дітей та підлітків крутитимуть щоденно у кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка. Покази триватимуть з 27-го травня до 4-го червня. Початок о 9:20.

 Життя Кабачка, Маленький монстр та Вперед, до школи! В Україні – вчетверте, у Хмельницькому вперше стартував міжнародний фестиваль «Чілдрен Кінофест». Фільми для дітей та підлітків показуватимуть щоденно у кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка.

Щоправда, попередньо потрібно зареєструватися на сайті ChildrenKinoFest. com. І тільки тоді можна йти на безкоштовний перегляд. Власне, так і зробили Ваня та Женя. Кажуть, канікули розпочалися – є час для мультиків.

Хлопці обіцяють ходити і на інші покази, а триватимуть ті з 27-го травня до 4-го червня. Щоденно початок о 9:20. За цей час покажуть дев’ять фільмів. Два фільми – поза конкурсом – кіноскарб «Люм’єр» та переможець минулорічного кінофесту «Лапа». А ось сім стрічок конкурують. При вході кожен глядач отримує бюлетень для голосування.  Після перегляду – надриває ту оцінку, на яку заслуговує фільм.

Цьогорічний фільм-переможець покажуть на закриття наступного Чілдрен Кінофесту. Серед можливих є і українська стрічка – «Микита Кожум’яка». До слова, покажуть мультик у четвер 1-го червня.

 

" " " "