Чому зупинили рух на вулиці Кам’янецькій?

933

Замість квартир – роки поневірянь: інвестори «Цивільжитлобуду» утворили затор в центрі міста. Люди перекрили вулицю Кам’янецьку, аби звернути увагу влади та правоохоронних органів. Кажуть, понад десятиліття чекають осель, за які заплатили. Контору-забудовника уже роблять банкротом, а до здачі будинку в експлуатацію – як до неба.

Пан Олександр – один із тих, хто свого часу повірив конторі-забудовнику. Каже, хотів придбати житло для внучки. А, в результаті, викинув гроші на вітер.

Обіцяного чоловік чекає сім довгих років. А, от, його колега по нещастю пані Оксана – більше десяти.

Люди кажуть, обіцяного чекали б напевно іще. Якби не дізналися – контора-забудовник – на стадії банкротства. А забудовниця з родиною уже вкладають у нову фірму. Переконують, їх хочуть кинути.

На нову будівельну організацію гроші є, а на добудову будинку немає, обурюються інвестори. Переконують, його готовність сьогодні – практично нульова.

Зважаючи на те, що контора банкрутує, чи буде дім – наразі питання, кажуть люди. Не приховують, бояться, що заплативши сотні тисяч за житло, так і залишаться при власних інтересах. Забудовниця натомість переконує, такого не трапиться – зараз, каже, робить усе, аби виправити ситуацію.

Ймовірності створення нової будівельної організації панянка, щоправда, не відкидає. Переконує, кожен в праві вкладати кошти й робити бізнес.

Коли ж здасть будинок в експлуатацію жінка, на жаль, не уточнює. Каже, в тому, що він недобудований – винні люди.

Люди ж натомість переконують, свої зобов’язання перед конторою виконали – кошти сплатили, а, от, куди вони ділись – питання. У першу чергу, до правоохоронців.