Чотириразове харчування за 24 гривні.

927

Чотириразове харчування за 24 гривні. Саме стільки доведеться платити батькам, діти яких відвідують місцеві садочки. Зміни впровадили вже з листопада. А от незмінним залишається відшкодування частини потрібної суми з міського бюджету – а це 9 гривень 60 копійок. Відтак, на гаманці батьків припадає 14 гривень 40 копійок.

На годиннику майже обід. На кухні кипить робота. У величезних каструлях готують рисовий суп та картопляне пюре. У духовці вже досмажились рибні котлети. Та, звісно, робота на цій кухні починається ще затемна.

Кожного дня, двоє кухарів готують у середньому на 180 дітей.  На сніданок – гречана каша, тушкована капуста та кавовий напій. На обід – обов’язково суп та щось м’ясне – курятина, свинина, яловичина та риба. Усе за вибором.  На вечерю, зазвичай, молочна каша чи запіканка.

За тридцять хвилин до роздачі усі готові страви куштує  медсестра.

Тоді медсестра дає згоду видати страви в групи. В цей час дошкільнята вже з нетерпінням сервірують столи – готують тарілки, чашки та ніж з виделкою. Коли на столах з’являється перша страва – швиденько вмощуються.

Дітям страви у садочку смакують.

Ще у жовтні поточного року таке харчування коштувало 22 гривні за день. З листопада ціна дещо змінитися.

Наталія Бабій додає, батьки не проти платити більше. Бо розуміють, якісне харчування й коштує відповідно.