Чудеса на віражах: поліцейських краю навчали кермувати безпечно

963

Чудеса на віражах: поліцейських краю навчали кермувати безпечно. Уроки правоохоронцям давали професійні тренери з екстремального водіння громадської організації «ХАЛК». Кажуть, викрутасам копів не вчитимуть, просто покажуть як відчувати авто.

Пан Володимир – правоохоронець зі стажем, на службі у Хмельницькому райвідділенні – від 2004-го, себто 13-ть років. За кермом – близько 15-ти. Досвід не завадив поліцейському завітати на навчання із водіння. Курси вперше зорганізувало керівництво ГУНП та громадські активісти.

Професійні тренери з екстремального водіння громадської організації «ХАЛК», котра стала співорганізатором навчань для поліцейських, переконують, викрутасам копів навчати не будуть – їх залишать спортсменам. Правоохоронців хочуть навчити єдиному – відчувати свою машину.

Таким маневрам можна навчитися лише у професіоналів і лише на практиці – переконаний головний поліцейський краю. Каже, теорію його підлеглі знають давно й на відмінно.

Аби поліцейські, так би мовити, набили руку, курси із безпечного водіння стануть доброю традицією. Наступні тренування мають відбутися після того як випаде перший сніг.

 

" " " "