«Історії з коробки» показали хмельничанам

1359

Без слів, лише емоції. Народний аматорський театр «Дзеркало» показав «Історії з коробки» хмельничанам. Це не прем’єра, постановку вже показували у Луцьку, Львові й навіть  у чотирьох литовських містах. Адже мову, для сприйняття вистави, розуміти не обов’язково – слова у ній фактично відсутні. Хмельничанам бачити пластично-музичний витвір «Дзеркала» пощастило лише одного разу.

Від народження й до смерті… Фактично про все людське життя пластично-музична вистава «Історії з коробки». Навіть, коли здається, що ми різні, насправді життя людських істот неймовірно подібні.

Складається вистава із кількох епізодів. То вся трупа виконує роль однієї особи, то кожен показує постійне повторення єдиної ситуації.

Всього кілька коробок  – ось і весь нехитрий інвентар, котрий використовують у постановці. А от наявність чи відсутність декорацій для трупи непринципова. Акцент – на акторській грі.

Попри відсутність тексту, а, можливо, й завдяки цьому зрозуміти те, що показують на сцені – не важко. Саме тому «Історії з коробки» сприймають однаково як українці, так і литовці. До речі, саме в Литві «Дзеркало» провели перші закордонні гастролі.

 

" " " "