Юнацька баскетбольна ліга: хмельничани вийшли до наступного етапу

971

Хмельницький, Рівне, Житомир та Вінниця. В обласному центрі пройшов другий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. З четвірки до наступного етапу вийшли тільки дві команди – Хмельницький та Рівне. Саме вони з групи «Б» продовжать боротьбу у дванадцятці найкращих команд України.

Хмельницький, Рівне, Житомир та Вінниця. Ці чотири команди групи «Б» змагаються за вихід до наступного етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Перший тур юні баскетболісти зіграли у Вінниці, другий приймає Хмельницький.

Знаючи сильні та слабкі сторони рівненського суперника, до домашнього матчу хмельничани готувалися. Попередньо юнаки з Полонного та Хмельницького наполегливо тренувалися та, навіть, випрацювали спільну переможну комбінацію.

У Вінниці та Житомира, як і у першому турі, виграти вдалося, а ось Рівному хмельничани знову поступилися.

Два роки тому у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі Рівне було сьомим, минулоріч – шостим, а цього року має більш амбітні плани.

Окрім Рівного, з четвірки групи «Б» до наступного етапу вийшов і Хмельницький. Саме ці дві команди продовжать боротьбу у дванадцятці найкращих збірних Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

 

" " " "