«Дельта Банк» проти хмельничанина: чи чийому боці правда?

1286

Позичив 12-ть, а віддай 55-ть з лишком. Таку космічну суму вимагає «Дельта Банк» у одного зі своїх позичальників. Фінустанова переконує, боржник гроші взяв – а повернути, не повернув. У хмельничанина ж – своя правда. Чоловік не перечить, кредит брав, втім до копійки віддав.Тепер відверто не розуміє звідки взявся 55-тисячний борг. Аби розібратися на чийому ж боці правда, учасники конфлікту звернулися до суду.

У Хмельницькому міськрайонному суді пан Олександр майже прописався, а все тому, що з ним судиться «Дельта Банк». У чоловіка фінустановавимагає космічну суму – 55-ть з лишком тисяч позичених грошей. Хмельничанин не заперечує, кредит брав, але у сумі 12 тисяч гривень, втім і те все до копійки віддав. Тепер відверто не розуміє звідки взявся 55-тисячний борг.

У «Дельта Банку», звісно, – своя правда. Кажуть, гроші боржник взяв, а ось усю суму не повернув, тому фінустанова і позивається до суду.

Минуле засідання було 11 вересня і, власне, на наступне банк зобов’язався додати необхідні документи. Щоправда, на 5-е жовтня зібрати папери фінустанова знову не зуміла.

Клопотання «Дельта Банку» суд задовільнив та зобов’язав зібрати необхідні документи на наступне засідання.

Розгляд справи відклали на 1 листопада. Тоді, можливо, вистачить доказів і суд визначить чи чийому боці правда.

 

" " " "