День захисту озонового шару – як захистити планету ?

793

Врятуємо планету разом.16 вересня – день захисту озонового шару. Хімічні сполуки та ядерні вибухи руйнують природний захист Землі. Розуміючи наслідки, уряди багатьох країн світу приєдналися до Монреальського протоколу. Згідно з документом, у промисловості не застосовуватимуть озоноруйнівних речовин. Це має відбутися за спланованими графіками. Поки ж активісти у всьому світі намаються привернути увагу до глобальної проблеми кожного жителя планети.

Озоновий шар руйнується, а планета нагрівається. Сонячна радіація потрапляє досягає поверхні Землі. Як наслідок – можливі зміни температурного режиму, підвищення рівня моря та збільшення захворювань на рак шкіри.

Хоча людство не може перешкодити руйнуванню озонового шару, та призупинити процес можна. Для цього варто поєднати зусилля  усьому суспільству. Вже незабаром у столиці пройде марш проти зміни клімату. Подібні заходи організовують у різних містах світу.

20 вересня тисячі екологічних активістів полишать роботу та навчання, аби вийти на вулиці міст. Таким чином учасники мітингу хочуть закликати уряди країн виконувати умови міжнародної кліматичної угоди.