День здоров’я у Хмельницькому

1358

Кросфіт, тай-бо та зумба. Цими вихідними у Хмельницькому відзначили загальноміський День здоров’я. У сквері імені Шевченка представники різних видів спорту спочатку провели показові виступи, а потім своїй майстерності навчали усіх охочих. Цього року, окрім традиційних – фітнес, футбол та регбі, представляли і нові для міста види спорту – джампінг та капоейру.

У сквері імені Шевченка – людно. Сотні хмельничан тут зібралися, аби відзначили загальноміський День здоров’я. Спочатку представники різних видів спорту провели показові виступи, а потім своїй майстерності навчали усіх охочих.

Олеся та Єва, до прикладу, спробували себе у тай-бо.

У нашому місті тай-бо культивується не один рік та набуває все більшої популярності. По суті, цей вид спорту, окрім бойової техніки, включає енергійні аеробні рухи.

Цього року, окрім традиційних видів спорту, таких як футбол, регбі чи гімнастика, представляли і нові. Неабияке захоплення у хмельничан викликав джампінг.

З тих видів спорту, що тільки розвиваються, у парку Шевченка презентували ще один – капоейру.

Виявляється, в Україні капоейра культивується вже 15 років, у Хмельницькому – десять. Насправді, це не просто бойове мистецтво, це – комплекс афробразильського танцю, музики та акробатики.

А загалом у сквері Шевченка презентували понад два десятки видів спорту. Це для того, кажуть організатори, аби показати, що Хмельницький – спортивний і таким йому і бути.