Місце жінки – на кухні. Принаймні, це пропагує переважна більшість рекламних роликів. Боротися з дискримінаційними моментами маркетингу в Україні взялися ще у 2011 році. Саме тоді були прийняті норми законодавства та штрафні санкції. Проте, аби просунути свій продукт, рекламодавці вдаються до хитрощів. Про механізми впливу на подібні явища говорили у Хмельницькому на тематичному тренінгу.
Зовнішня реклама, відеоролики з оголеними тілами заполонили вітчизняні телеекрани та борди. Пропагуючи сексуальну дискримінацію не лише жінок, а й чоловіків, рекламодавці захоплюють увагу потенційних споживачів продукції. Боротися з такими явищами в Україні почали у 2011 році , з появою стандартів недискримінаційної реклами. Відтоді на випадки звернень громадян з’явилися дієві механізми реагування. Цьогоріч було зроблено більше десятка експертних висновків для рекламодавців.
Вже традиційно у Хмельницькому проводиться тренінг для маркетологів задля визначення критеріїв дискримінаційної реклами.
Більше сорока учасників за круглим столом у ХНУ обговорили способи попередження проявів дискримінаційної реклами, адже часто боротьба з недобросовісними маркетологами лише їм на користь.
На відвертий сексизм у рекламі у сучасному суспільстві бурхливо реагує молодь. Адже кожен ролик чи плакат несе і соціальну складову.
Хмельницький став сьомим містом в Україні, де відбувся подібний захід. Адже обмін досвідом місцевої влади та експертів покращує ефективність боротьби з дискримінаційною рекламою.