Діти з Хмельницького обирають «Чайку».

1171

Діти з Хмельницького обирають «Чайку». У цьому таборі першого червня стартував заїзд школярів та спортсменів. На три тижні до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку приїхало двісті сорок відпочиваючих. Переважна більшість – пільговики та діти від восьми до п’ятнадцяти років. Вони розважаються та, водночас, навчаються бути самостійними.

У дитячому таборі оздоровлення «Чайка» прийняли перших відпочивальників. А приїхало їх чимало – понад 200 школярів віком від восьми до п’ятнадцяти років. На три тижні для них підготували повний спектр розваг.

Для комфорту школярів цього року у таборі замінили ліжка та встановили металопластикові вікна. А учні вищого професійного училища №25 оздобили стіни приміщення малюнками.

Діти, не вагаючись, обирають відпочинок саме в цьому таборі. Кажуть, якщо хоч раз сюди приїдеш – закохаєшся у мальовничу природу. Також додають, перебування подалі від міста і батьків навчає їх соціальній активності та відповідальності.

Безкоштовні путівки у табір отримали і хмельницькі регбісти. От тільки нині їм не до відпочинку. Вони у повному складі готуються до наступних змагань, які вже незабаром відбудуться в Польщі та Угорщині.

Гравці клубу тричі на день приходять до спортивного поля, аби потренуватися. І клопітливо відпрацьовують усі техніки, бо від цього залежить їхня гра.