ДТП онлайн та без патрульних

1959

Без патрульних та постанов. Віднедавна хмельничани можуть оформити європротокол у електронному вигляді. Заповнюється спеціальний бланк тільки тоді, коли трапилася дрібна дорожньо-транспортна пригода, щоправда без потерпілих та загиблих. Є ряд умов до кермувальників – вони повинні дійти згоди, мати при собі стільники та обо’язково бути тверезими. До авто також є певні вимоги –  повинні бути без причепа та, головне, – застраховані.

Дорожньо-транспортна пригода онлайн та без патрульних. Тепер це реально і для водіїв-хмельничан. Віднедавна у випадку пригоди вони можуть оформити європротокол у електронному вигляді.

Заповнюється спеціальний бланк тільки тоді, коли трапилася дрібна дорожньо-транспортна пригода, щоправда є ще ряд умов.

Процедура заповнення електронного європротоколу та ж сама, щоправда тепер замість паперу використовують планшет.

Окрім цього, зазначається вид пригоди, а вже потім електронний європротокол надсилається у страхову компанію. Власне тому, одна з головних вимог – авто повинні бути застраховані, адже далі справу матимуть не самі водії, а страховики.

І, власне, є ще одна перевага – при оформленні електронного протоколу патрульні не потрібні. А це вже «плюс» для самих копів, адже об’єктивно ті матимуть більше часу для патрулювання міста.

 

" " " "