Два Mo/Dniрізної моди у Хмельницькому . Підсумки тижня .

1512

Вечірні сукні та білизна, шкільна форма і дитячий одяг, а ще стріт-стайл і альтернативна мода. Хмельницький намагається доєднатися до міст-осередків модного життя, щонайменше України. Так у нашому місті пройшли перші фешн-дейс – Mo/Dni. Тривав фестиваль моди під такою назвою аж два дні. У перший – на даху одного із торговельних центрів по подіумі дефілювали моделі у різноманітному жіночому одязі: від вечірніх суконь до звабливої спідньої білизни.  У другий – на майданчику поблизу кінотеатру Шевченка демонстрували шкільні форми та повсякденний дитячий одяг – юні манекенники. А в парку Чекмана показали альтернативну моду – вбрання, яке далеко не кожен наважиться одягнути.

Це перша колекція, яку показали на Mo/Dnях. Це – місцевий виробник, який спеціалізується на повсякденному одязі. Вбрання переважно у пастельних тонах – колекція осіння. Крім кежуалу на подіумі свій одяг показали ще з десяток Хмельницьких виробників.

Зробити хмельницький столицею моди організатори фешн-днів не беруться. Мають більш реальну і по-суті благороднішу мету – відкрити хмельничанам хмельницьке.

Реалізовують проект у рамках «Громадських ініціатив». Міський голова Хмельницького зізнається: після рокового музичного фестивалю, дні моди у місті – були його заповітною мрією.

Та не востаннє. Mo/Dni, після цьогорічного успіху мають усі шанси стати постійним фестом Хмельницького. Десяток виробників, які взяли участь у показах цього року лише краплина в морі.

Ба більше, не тільки мода для дорослих популярна у Хмельницькому.

Юні моделі вправно дефілюють на подіумі фешн-фесту Mo/Dni. Перший показ хмельницький виробник дитячого одягу присвятив шкільній моді – різновидам учнівської форми. Крім, одягу для навчання показали й повсякденні дитячі луки. Зокрема ця марка – спеціалізується на дівчачому вбранні – до дванадцяти років.

Цілком погоджується із колегою по цеху і пан Павло. Він – представник ще однієї торговельної  марки нашого міста. Теж шиють переважно до дванадцятирічного віку. Для кожної пори року обирають свої матеріали: та в будь-якому випадку віддають перевагу натуральним тканинам.

Аби хмельничани дізнавалися про своїх виробників і купували хмельницьке – мета цього фешн-фесту Mo/Dni . Зізнається керівниця управління економіки міськради, яке допомагало проведенню фестивалю.

Не менш круто «тусувалися» другого дня у парку імені Михайла Чекмана. Там провели показ альтернативної моди.

Якщо моделі вам здаються дивно вбраними – не біда. Саме епатажу і прагнули організатори цієї локації. Тут дещо інша естетика – відмінна від глянцю.

Переконують нинішні модельєри копирсаються у минулому моди й витягають давно загублені ідеї із небуття. Змішують непоєднуване і вуаля – з’являються нові тренди.

Мода буває дуже різною і її можна купити, а от стиль необхідно мати.