ДЮСШ №1 – 50 років!

1238

50 років успіхів, досягнень та розвитку. ДЮСШ №1 відзначила півстолітній ювілей. На святкування завітали вихованці усіх шести секцій, що функціонують при закладі. Це – футбол, гандбол, регбі, волейбол, баскетбол та легка атлетика. Не забули запросити і відомих випускників, котрі прославили не тільки школу чи область, а й усю країну.

Сергій Лозінський – один з перших вихованців школи. Поріг спортивного закладу він переступив ще у 1968 році, втім, каже, той момент пам’ятає й досі.

За п’ятдесят років Сергій Лозінський не просто закохався у баскетбол, він став його фанатом, а тепер улюбленій справі навчає молоде покоління. Анатолій Албул частинкою школи став на двадцять років пізніше, втім, пригадує, вже тоді школа була потужним механізмом.

Саме тоді, каже чоловік, гандбол, як вірус, проник у кров та навіть передався дітям.

Олексій Статкевич порівняно – нещодавній випускник. У школі, каже, навчався шість років і цей час ніколи не забути, а особливо, коли прийшов вперше.

За п’ятдесят років росли не тільки вихованці, а й сама школа. Так її випускники неодноразово прославляли не тільки область, а й усю країну. Наразі у спортивному закладі діє шість секцій, які відвідують сотні дітей.

І сьогоднішні вихованці, і вже випускники завітали на півстолітній ювілей школи. Це, кажуть, 50 років успіхів, досягнень та розвитку, втім найбільші здобутки ще попереду.