Фестиваль колядок .

1174

Колядували, щедрували та пригощали кутею й іншими різдвяними наїдками. У Летичеві всьоме провели фестиваль колядок. Цьогоріч він зібрав чимало учасників. Кожен населений пункт намагався здивувати особливими родзниками.

Фестиваль колядок  зібрав мешканців Летичівської об“єднаної територіальної громади у дні різдвяно-новорічних свят. Започаткували захід сім років тому, аби прославляти народження Ісуса, плекати народні традиції,  та в  період, коли небо особливо прихильне до людей спільно посилати у нього  найзаповітніші бажання та мрії і вірити у їх здійснення.

До вже улюбленого заходу мешканці різних населених пунктів підготувалися якнайкраще. Зачаровували вмілим виконанням колядок та щедрівок.

Пригощали на фесті традиційними різдвяними наїдками.

На святі панувала особлива атмосфера, єднання, любові та добра.

Колядки,щедрівки, збереження віками різдвяні традиції неначе невидимою ниткою поєднують нас із минулим. Допомагають торкнутися своїх витоків, відчути зв“язок поколінь. Лише нація з міцним корінням може із впевненістю дивитися у майбутнє.

Дзвінкоголосу, чарівну українську колядку буде чути у Летичеві  і наступного року, запевняють у селищі. Без яскравого фестивалю уже й не являють зимових свят.

" " " "