Фестиваль-конкурс імені  Миколи Мозгового відбувся у Хмельницькому

1535

Відомі пісні – у дитячому виконанні. У Хмельницькому відбувся фінал фестивалю-конкурсу  імені Миколи Мозгового. Напередодні  на прослуховуваннях свою майстерність продемонстрували 45 молодих виконавців. На переможця очікує диплом, грошова винагорода та участь у гала-концерті  на головній площі міста.

Пісні, що хочеться наспівувати знову і знову. Микола Мозговий встиг написати десятки мелодійних пісень. Нині вони звучать в обласній філармонії у дитячому виконанні.

Сьогодні на сцені – лише кращі з кращих. Ще в травні  учасники відбіркових турів вражали журі своїм вокалом. Та до фіналу дійшли лише найталановитіші та найнаполегливіші  співаки Хмельниччини.

Премія у 15 тисяч гривень – гарний стимул для молодих співаків. Проте, аби дійти до фіналу, потрібно взяти участь у батлі із піснею Миколи Мозгового, переспівати конкурентів та  перемогти у другій частині змагання. Цього разу можна обрати композицію на свій смак. Як кажуть діти, тут зібралися сильні виконавці, тож боротьба  за головний приз серйозна.

А це вже інша учасниця змагання. Катерина Данілкович  захоплюється творчістю Миколи Мозгового.

У журі впевнені – кожен із тих, хто дійшов до фіналу – вже переможець. Обирати серед сильних та талановитих нелегко.

Співали фіналісти у супроводі академічного симфонічного оркестру. Нагородження переможця та вручення Гран-прі  відбудеться на урочистостях до Дня Незалежності.