У Старокостянтинові триває реконструкція центрального стадіону

1974

Нові трибуни та оновлене футбольне поле. У Старокостянтинові триває реконструкція центрального стадіону. Наразі на спортивній арені міста облаштовують вісім яскраво червоних бігових доріжок. Вони відповідатимуть міжнародним вимогам, тож у місті над Случем можна буде проводити змагання світового рівня. Окрім цього, на головному спортивному об’єкті міста з’являться баскетбольні та волейбольні майданчики, тенісні корти, басейн а також готельний комплекс.

Незабаром Старокостянтинів отримає свій «Олімпійський» стадіон у мініатюрі. Наразі у місті триває реконструкція центральної спортивної арени. У перспективі це буде потужний спортивний комплекс європейського рівня.

На оновленій спортивній арені зможуть тренуватися усі. Тут створюють необхідні умови для легкоатлетів, футболістів, тенісистів та навіть плавців.

Та навіть це – лише незначна частина того, що насправді має бути на стадіоні. Територію спортивної арени, каже міський голова, поділять на кілька локацій, тож це буде багатофункціональний спортивний комплекс.

А поки що на спортивній арені міста облаштовують вісім яскраво червоних бігових доріжок. До кінця осені, запевняє генеральний півдрядник, легкоатлетична зона буде готова.

Бігові доріжки повинні відповідати міжнародним вимогам, тож за якістю виконання робіт добряче пильнують.

Бігові доріжки на стадіоні “Центральний” нічим не поступатимуться тим, що на «Олімпійському» у Києві, бо ж матимуть таке ж покриття. Сама спортивна арена відповідатиме європейським міркам, адже, до прикладу, у Чехії з усіх стадіонів саме таких, який буде у Старокостянтинові, близько 80-ти відсотків.

А це свідчить про одне – у Старокостянтинові можна буде проводити легкоатлетичні змагання світового рівня.

Аби міжнародні змагання проходили саме у Старокостянтинові, каже міський голова, облаштують усю необхідну інфраструктуру. Так, до бігових доріжок додадуть легкоатлетичні майданчики та готельний комплекс. Тож, можна сподіватися, що у перспективі місто над Случем прийматиме спортсменів з-за кордону.