ФК «Новатор» повернувся з Польщі

2663

Німеччина, Італія, Бельгія та Україна. Нещодавно футбольний клуб «Новатор» повернувся з міжнародного чемпіонату. Відбувся турнір у Польщі та об’єднав понад десять дитячих команд з різних країн світу. Хмельницькі новаторівці – єдині, котрі представляли честь України, у тому числі Хмельниччини.

Повітряні кульки, феєрверки, смаколики та дитяче шампанське. Так зустрічають своїх чемпіонів батьки. Нещодавно футбольний клуб «Новатор» повернувся з міжнародного чемпіонату у Польщі.

А виїхати за кордон, кажуть новаторівці, без допомоги не змогли б.

Це був перший спільний виїзд команди, до цього хлопці за кордоном не грали. Тепер показали себе у Кракові. Окрім того, хмельницькі новаторівці – єдині, котрі представляли честь України, у тому числі Хмельниччини.

З Кракова новаторівці повернулися без призових місць, втім з дорогоцінним досвідом. З понад десятка дитячих команд з різних країн світу футболісти зупинилися за крок до бронзи.

Самі хлопці грою теж задоволені, кажуть, – це нова планка у розвитку команди.

Тепер, кажуть, висновки зробили і наступного разу стовідсотково повернуться з нагородами.

Це не просто декларація намірів, а реальні плани. І, по суті, до їх втілення «Новатор» вже приступив. Опісля Польщі, у дітей день-другий заслуженого відпочинку, а далі до тренувань і нових вершин.

 

" " " "