ФУТЗАЛЬНИЙ ТУРНІР

495

Спортивний азарт перед новорічними святами. У Хмельницькому вчергове відбувся дитячий футзальний турнір. Більше як 10 команд змагались за перше місце. Семирічні гравці показали вольові якості – деякі попри травми виборювали перемогу.

Традиційний турнір із футзалу завершився у Хмельницькому. Цим гравцям – по 7 років. Навіть після падінь та невдач вони продовжують боротись за м’яч. Бо понад усе люблять футбол.

У вболівальницькому секторі – батьки та тренери. Адже кожен мріє про перемогу для своєї команди. 7-річний Тимур розповідає, аби стати хорошим спортсменом, щодня потрібно робити вправи.

У запеклій боротьбі команда із Тернополя із символічною назвою «Чемпіон» виборола перемогу.

Тренер команди під час чемпіонату втратив голос. Каже, тут зустрів серед наставників своїх друзів. А ще має мету – підвищувати рівень підготовки команди ще вище.

Хлопчики та дівчата 2014 року народження два дні змагались за перемогу у турнірі. Бо і для найменших спортсменів це – велике досягнення.

Новорічний футбольний марафон спортивний клуб «Новатор» проводить уже не перший рік. Розпочинався він із змагань за участі 4 команд. З кожним роком кількість їх зростає.

Тож тренери оцінили шанси своїх підопічних для майбутніх змагань. Батьки побачили успіхи своїх дітей. А маленькі футболісти вчергове побували на церемонії нагородження зі всіма атрибутами – кубками, медалями та приємними сюрпризами.