Грі у футбол навчали учні школи № 20

1132

Драбинка, смуга перешкод та маневри з м’ячем. Ці компоненти та вправи допомагали дітям школи №20 освоювати ази футболу. Уроки для початківців проводили не учителі, а тренери футбольного клубу «Новатор». Попередньо такий вишкіл вони дали учням сьомої та двадцять першої шкіл.

Драбинка, смуга перешкод та маневри з м’ячем. Ці компоненти та вправи допомагали дітям школи №20 освоювати ази футболу.

Уроки для початківців проводили не учителі, а тренери футбольного клубу «Новатор». Попередньо такий вишкіл вони дали учням сьомої та двадцять першої шкіл, тепер – двадцятка.

У школі тільки «за» і причин для того безліч. Основні – футбол дітям насправді подобається, окрім того, позитивно впливає на фізичний розвиток та здоров’я кожного учня.

А тому у співпраці що одна, що інша сторони вбачають тільки «плюси». Для школи – це спортивне дозвілля учнів, для «Новатора» – майбутня футбольна еліта і, можливо, не лише міста чи області.

А ще у «новаторівців» – новинка. Зовсім скоро, кажуть, візьмуться за наймолодших хмельничан і футбол популяризуватимуть з чотирирічного віку.

Є ще один «плюс», кажуть «новаторівці». З чотирирічного віку можна виховати універсально футболіста для старшої команди.

" " " "