Хмельничан запрошують приєднатися до прибирання.

1641

Рукавички і сміттєві мішки. Таким знаряддям забезпечать бажаючих прийняти участь у прибиранні  території біля річки Південний Буг. Толоку організовує управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Подібні заходи проходять постійно. Та все ж прибережна смуга залишається проблемною. Після вихідних там постійно з’являються нові купи сміття.

Прибережна смуга біля річки Південний Буг у місті – одна із проблемних територій. У теплу пору року там збільшується кількість відпочиваючих. Після так званого відпочинку на природі там залишаються купи сміття, яке роздувається вітром і потрапляє до річки. Через таку недбалість мешканців міста страждає екологія.

В подальшому можливо уникнути проблем зі сміттям. В управлінні з питань екології пропонують просто після відпочинку зібрати все до пластикового пакету. Таким чином його легше і простіше прибирати, і бруд не потрапить до води.

А поки така проблема зі сміттям існує, усіх не байдужих містян запрошують долучитися до толоки. Присутніх забезпечать одноразовими рукавичками і сміттєвими пакетами. Збір відбуватиметься 26 липня о 14.00 годині на розі вулиць Прибузька і Камянецька.

 

" " " "