Хмельничани на Dragon Cup 2018 у Чехії

935

Дюжина нагород та два кубки «Best». Хмельничани відмітилися на Кубку Дракона у Чехії. Хмельниччину та й Україну загалом на традиційному міжнародному турнірі представляли четверо самсонівців. На усіх наші спортсмени вибороли 12 нагород – три золотих, дві срібних та одну бронзову. Окрім того, серед юніорок та жінок двоє хмельничанок завоювали кубки за найкращі особисті результати.

Дюжина нагород та два кубки «Best». Нещодавно хмельничани підкорили Чехію. Четверо місцевих бійців представляли Хмельниччину на четвертому міжнародному турнірі «Dragon Cup 2018».

На чотирьох наші спортсмени вибороли 12 нагород – три золотих, дві срібних та одну бронзову. Окрім того, двоє хмельничанок стали найкращими спортсменками за особистими результатами.

Якщо Віра привезла кубок «Best» за найкращі особисті результати серед жінок, то серед юніорок чеський п’єдестал підкорила Єлизавета Осєдлевич.

Медаль найвищого ґатунку здобула і Богдана Шведова. У Чехії вона стала чемпіонкою у версії «легкого контакту».

А родзинкою чеського фестивалю став майстер-клас послідовника Джекі Чана – Філіпа Сахагуна. Також майстер з бойових мистецтв та відомий американський актор-хореограф поспілкувався з учасниками кубку та сам відзначив найкращих.