Хмельничани обурені підвищенням ціни за квартплату. Жителі мікрорайону Дубове вимагають обґрунтування нових тарифів.

5550

Жителі мікрорайону Дубове організували загальні збори, аби обговорити підвищення ціни за квартплату. Про це людей повідомили в об’явах розвішаних на кожному під’їзді.  Обслуговує тутешні будинки УМК «Дубове». Мешканці багатоповерхівок обурені новими розрахунками і просять обґрунтувати нові тарифи.

Десятки мешканців мікрорайону Дубове прийшли на загальні збори, аби дізнатись причини підвищення ціни за квартплату. Раніше люди платили 2 гривні 30 копійок, тепер сплачуватимуть до п’яти гривень за квадратний метр.

Люди кажуть, працівники ЖЕКу практично нічого не роблять. Будинки роками не бачать ремонту, прибудинкові території деяких теж залишають бажати кращого. То за що ж платити ЖЕКу, ще й піднімати ціну вдвічі?

Нинішній керівник УМК «Дубове» прийшов на збори, аби пояснити чим викликане зростання тарифу. За його словами, аби надавати якісні послуги – необхідно набрати у штат компанії кваліфікованих спеціалістів, відповідно їм потрібно платити заробітну плату.

Керівник компанії зазначив, кожному мешканцю квартири буде надано договір із роз’ясненням усіх тарифів за кожну послугу. Підписувати чи не підписувати договір – люди можуть вирішувати на загальних зборах. Якщо їм не до вподоби якість послуг УМК «Дубове» – можуть створити ОСББ.